AKTUALNOŚCI

Mamy terminale!

Drodzy Klienci, już nie musicie biec do bankomatu, aby kupić u nas ulubione pieczywo czy słodkości. Od dziś macie możliwość płatności kartą w każdym z naszych sklepów. Zapraszamy na zakupy!

2018-02-05
czytaj więcej
Diament miesięcznika Forbes znowu w Doppieku.

Jest nam niezmiernie miło, że ponownie zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Diamenty Forbesa – dla firm, które w ostatnich trzech latach dynamicznie zwiększały swoją wartość. Dzięki temu nadal zasilamy zacne grono najlepszych firm na polskim rynku. To jest także wasza zasługa, Drodzy Klienci - dziękujemy!

2018-02-01
czytaj więcej
Kolejna metamorfoza za nami

Zapraszamy Was do naszego nowego sklepu przy Placu Wielkopolskim 8 w Swarzędzu po świeże pieczywo i pyszne słodkości, które możecie zjeść na miejscu przy wygodnym stoliku kawowym. Wszystkie zmiany jakich dokonujemy w naszych sklepach robimy z myślą o waszej wygodzie i przyjemności robienia zakupów. Mamy nadzieję, że i tak będzie w tym przypadku. Zapraszamy!

2017-12-01
czytaj więcej
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej wyróżnia Doppiek!

Wierzymy, że docenienie naszej firmy przez CBCK oraz otrzymanie Certyfikatu to znacznie więcej niż potwierdzenie spełniania najwyższych standardów. To skuteczne narzędzie marketingowe i kapitał, który procentuje przez lata.

2017-10-10
czytaj więcej

Copyright © Doppiek Sp. z o. o. Wykonanie: